Zakázkové truhlářství

Jsme truhlářská dílna zabývající se výrobou bytových doplňků, kusovou výrobou klasického a designového nábytku, dětských hraček ze dřeva apod.

Výroba probíhá za pomoci nových profesionálních strojů, kterými jsou: formátovací pila s předřezem, pásová pila, srovnávací hoblovka s protahem, dlabačka, sukovací vrtačka, stolní truhlářská pila, pásová bruska a podobně. K dispozici máme též soustruh na obrábění kovů, svařovací invertor, svařování MIG/MAG a mnoho dalších strojů a nářadí. Výroba je realizována v nově vybudované hale v Žirči.

Nabídka řemeslné dílny:

Naší hlavní specializací je výroba z měkkého a tvrdého dřevěného masivu a materiálů na bázi dřeva (velkoformátové lamino, překližky, laťovky apod.).

Hlavním zaměřením je výroba klasického nábytku, jednotlivých kusů nábytku na základě designových návrhů, bytových doplňků, hraček ze dřeva, užitkových a dekoračních předmětů, atd. Doplňkovým sortimentem jsou různá chovatelská zařízení, zahradní nábytek a jiné zahradní doplňky. Dále Vám naše řemeslná dílna také nabízí volnou kapacitu výroby kovových rotačních součástí – železné a neželezné kovy, texgumoid, silon apod. do průměru 190mm a délky 750mm, v malých i velkých sériích.

Nabízíme také dlouhodobé kooperační spolupráce v uvedených oborech.