top of page

Acerca de

♥ Pomoc Ukrajině

Do pondělí 28. 3. 2022 jsme organizovali, ve spolupráci s Oblastní charitou Červený Kostelec, přímé zásobování nemocnic na Ukrajině. Zdravotnický materiál byl zavážen dodávkami na ukrajinské hraniční přechody, kde byl předáván prověřeným kontaktům. V prvních týdnech konfliktu se jednalo o pružné řešení, které umožnilo dostat potřebnou pomoc rychle na místo. V současné chvíli, kdy jsou již zajištěny zásobovací konvoje většími neziskovými organizacemi (Člověk v Tísni, Charita ČR). Proto tuto pomoc aktuálně pozastavujeme a další materiál již svěříme jejich dopravě.  

Z tohoto důvodu pozastavujeme finanční sbírku, určenou pro nákup zdravotnického materiálu. Chcete-li podpořit Oblastní charitu Červený Kostelec, která přijala několik rodin uprchlíků, můžete využít transparentní účet č. 184567/0300– VS: 1600. Oblastní charita Červený Kostelec koordinuje pomoc konkrétním ukrajinským rodinám. Prostředky jsou tak využívány pro nutné stavební úpravy ubytování, pořízení potřebných spotřebičů, nákup potravin, oblečení a školních pomůcek pro děti.

Více informací o aktuální formě pomoci: ♥ Pomoc Ukrajině (charita.cz)

 

Děkujeme všem, kteří se do pomoci, jakkoliv zapojili – našim zaměstnancům a externím spolupracovníkům za rychlou a efektivní pomoc, všem dárcům, kteří pomáhají finančně či materiálně, ale i dobrovolníkům za jejich čas a energii vloženou do pomoci lidem v nouzi.

🛑OZNÁMENÍ k finanční sbírce🛑

Finanční sbírka UKONČENA ke dni 28. 3. 2022 

VYUŽITÍ DARŮ Z TRANSPARENTNÍHO ÚČTU

letak_dekujeme_310322.jpg
bottom of page