pro-charitu-medesa-cerveny-kostelec.png
Line separator

KONTAKTY

Sociální podnik

PRO-CHARITU s.r.o.

Sídlo firmy a provozovna:

Pro-Charitu s.r.o.

17. listopadu 170

549 41 Červený Kostelec

GPS: 50.4812581N 16.0837389E

IČ: 28810619 DIČ: CZ28810619

Recepce Pro-Charitu

recepce@pro-charitu.cz 

+420 491 610 370

 

info@pro-charitu.cz

objednavky@pro-charitu.cz

Partnerské provozovny:

pro-charitu-cerveny-kostelec-logo.png

ZDRAVOTNICKÉ POMŮCKY

Medesa Care

+420 491 610 370

kostelec@medesa.cz

pondělí - pátek 7:30 - 16:00

medesa-logo_edited.jpg

Zásilkovna

výdejní místo

+420 491 610 370

pondělí - pátek 7:30 - 16:00

image_400x200_edited.jpg
scuk logo.jpg

SCUK.CZ 
výdejní místo
+420 734 125 938

pátek 16:00 - 17:00

Mgr. Dominik Melichar

Jednatel

melichar.d@dsj-zirec.cz

+420 605 883 035

+420 491 610 601

Bc. Pavel Melichar

Jednatel

melichar.p@hospic.cz

+420 731 598 825

+420 491 610 305

MVDr. Michal Krejčí

Výkonný ředitel | prokurista

krejci@pro-charitu.cz

+420 739 010 922

+420 491 610 350

 

Personální oddělení
personalni@pro-charitu.cz

Mgr. Lenka Fišerová

Personální ředitelka

fiserova@pro-charitu.cz

+420 730 183 966

+420 491 610 351

Jan Forbelský

Personalista

forbelsky@pro-charitu.cz

+420 739 546 494

 

Obchodní oddělení

Ondřej Straka

Manažer obchodu

straka@pro-charitu.cz

+420 734 112 485

Lucie Kuldová

Obchodní zástupce | Camellus

kuldova@pro-charitu.cz

+420 734 763 686

Jiří John

Obchodní zástupce | Camellus

john@pro-charitu.cz

+420 734 435 143 

David Wagenknecht

Manažer pro firemní klientelu

wagenknecht@pro-charitu.cz

+420 733 741 990

+420 491 610 354

Martin Werner

Obchodní zástupce | Camellus

werner@pro-charitu.cz

+420 739 483 048 

Renata Kuťáková

Manažer expedice a textilní výroby 

kutakova@pro-charitu.cz

+420 734 369 457

 

Expedice a logistika
objednavky@pro-charitu.cz

Renata Kuťáková

Manažer expedice a textilní výroby 

kutakova@pro-charitu.cz

+420 734 369 457

Lucie Kuldová

Obchodní zástupce | Camellus

kuldova@pro-charitu.cz

+420 734 763 686

Jiří Matějovic

Skladník

matejovic@pro-charitu.cz

+420 603 783 637

 
 

Účetní oddělení
uctarna@pro-charitu.cz

Monika Hanušová 

Finanční ředitelka

hanusova@pro-charitu.cz

+420 604 264 708

+420 491 610 360

Irena Lokvencová

Skladová účetní 

lokvencova@pro-charitu.cz

+420 491 610 364

Ivana Martincová

Účetní 

martincova@pro-charitu.cz

+420 734 119 711

+420 491 610 368

Petra Sedláčková

Účetní 

sedlackova.p@pro-charitu.cz

+420 491 610 369

Marketing

Pavlína Procházková

Manažerka marketingu

marketing@pro-charitu.cz

+420 733 358 259

Bc. Michal Klemm

Marketing

marketing@pro-charitu.cz

+420 602 375 557

Karina Eisenbruková

Asistentka marketingu

eisenbrukova@pro-charitu.cz

+420 734 125 938

 

ChariTEX - šicí dílny

Renata Kuťáková

Manažer expedice a textilní výroby 

kutakova@pro-charitu.cz

+420 734 369 457

+420 491 610 353

Blanka Špačková

Mistrová šicí dílny Žireč

spackova@pro-charitu.cz

+420 739 101 595
+420 491 610 621

Pavel Skalický

Technolog

skalicky@pro-charitu.cz

+420 739 507 799

 

Camellus - bylinné produkty

Ing. Zuzana Matysková

Výrobní ředitelka

matyskova@pro-charitu.cz

+420 491 610 355

Roman Martinec

Manažer výroby 

martinec@pro-charitu.cz

+420 733 741 957

+420 491 610 374

 

HistoFOR - fixační roztoky

Ing. Zuzana Matysková

Výrobní ředitelka

matyskova@pro-charitu.cz

+420 491 610 355

Roman Martinec

Manažer výroby 

martinec@pro-charitu.cz

+420 733 741 957

+420 491 610 374

 

Areál Žireč
www.arealzirec.cz

Hedvika Křížková

Provozní manažerka

krizkova@pro-charitu.cz

+420 731 604 204

Kavárna Damián

 
 

Prádelna Labe

Denisa Bojková, DiS.

Vedoucí prádelny

bojkova@pro-charitu.cz

+420 491 610 625

+420 736 294 422

Gastronomie

Jan Jenčík

Vedoucí kuchyní

jencik@pro-charitu.cz

+420 491 610 542

Petr Švehla

Administrativní pracovník a kuchař v kuchyni v Červeném Kostelci

svehla@pro-charitu.cz

+420 491 610 440