top of page
  • Writer's pictureMichal Klemm

Scukněte se u nás s lokálními farmáři!

Updated: Jun 6, 2022

S radostí vám oznamujeme, že jsme otevřeli výdejnu SCUK.CZ přímo v naší podnikové prodejně bylinných sirupů Camellus. A to je dobrá zpráva pro všechny červenokostelecké Scukařky a Scukaře!


Vaše objednávky skvělých a čerstvých potravin od lokálních farmářů vám připravíme, vy k nám přijdete pěšky nebo přijedete autem a pohodlně zaparkujete na našem parkovišti. A váš nákup vám vydají naše usměvavé kolegyně.


Při této příležitosti si můžete v naší prodejně zakoupit i naše bylinné sirupy. A je určitě z čeho vybírat, připraveno máme pro vás velké množství druhů. A to znamená plno chutí a vůní, které stojí za to zažít.


Naše šicí dílna pro vás připravila široký výběr šitých hraček a plátěných tašek s přírodními motivy. Právě ty jsou pro váš Scuk nákup jako stvořené – dobré tašky na dobré věci.

A pokud se vám do tašky se Scuk nákupem ještě něco vejde, tak si nabídněte třeba vynikající ořechy značky NutWorld nebo výborné čaje Sonnentor. Ženy jistě ocení i kvalitní přírodní kosmetiku.


Jak na to?

Přihlaste se do červenokostelecké Scuk skupiny na Facebooku - Kostelecká farma. Nakupovat na www.scuk.cz můžete po celý týden. Vaše objednávky budou připravené k vyzvednutí každý pátek odpoledne od 16 do 17 hodin u nás v prodejně.


Tak neváhejte, dopřejte si dobré věci ze Scuk.cz a stavte se pro ně u nás. Moc se na Scuka s vámi těšíme! 🙂

(foto1: Canva.com)

129 views0 comments
bottom of page