top of page
  • Writer's pictureMichal Klemm

Scukněte se u nás s lokálními farmáři!

SCUK.CZ výdejna přímo v naší podnikové prodejně bylinných sirupů Camellus. Ta slouží všem červenokosteleckým Scukařkám a Scukařům už druhým rokem. Ke kvalitním potravinám to tak nemáte vůbec daleko. Připojte se do místní facebookové skupiny a objednejte si svůj zdravý nákup ještě dnes.


Vaše objednávky skvělých a čerstvých potravin od lokálních farmářů vám připravíme, vy k nám přijdete pěšky nebo přijedete autem a pohodlně zaparkujete na našem parkovišti. A váš nákup vám vydají naše usměvavé kolegyně.


Při této příležitosti si můžete v naší prodejně zakoupit i naše bylinné sirupy. A je určitě z čeho vybírat, připraveno máme pro vás velké množství druhů. A to znamená plno chutí a vůní, které stojí za to zažít.


Naše šicí dílna pro vás připravila široký výběr šitých hraček a plátěných tašek s přírodními motivy. Právě ty jsou pro váš Scuk nákup jako stvořené – dobré tašky na dobré věci.

A pokud se vám do tašky se Scuk nákupem ještě něco vejde, tak si nabídněte třeba vynikající ořechy, výborné bylinkové čaje nebo kvalitní sušená masíčka značky Camellus.


Jak na to?

Přihlaste se do červenokostelecké Scuk skupiny na Facebooku - Kostelecká farma. Nakupovat na www.scuk.cz můžete po celý týden. Vaše objednávky budou připravené k vyzvednutí každý pátek odpoledne od 15:30 do 16:00 hodin u nás v prodejně.


Tak neváhejte, dopřejte si dobré věci ze Scuk.cz a stavte se pro ně u nás. Moc se na Scuka s vámi těšíme! 🙂


204 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page